wczytywanie strony

Nasza firma

Elektronarzędzia Bochnia
Firma ALFA od wielu lat zajmuje się sprzedażą wysokiej jakość elektronarzędzi dla budownictwa, ogrodnictwa oraz dla użytkowników indywidualnych.

Oferta produktowa

W naszej ofercie produktowej znajdą Państwo przede wszystkim pełny wachlarz elektronarzędzi do przeznaczenia w branży budowlanej oraz ogrodniczej. Wraz z elektronarzędziami oferujemy wszystkie niezbędne akcesoria i części zamienne do wszystkich oferowanych przez nas narzędzi. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku wprowadziliśmy do naszej oferty również solidną i trwałą odzież BHP.

Wypożyczalnia

W ramach działalności prowadzimy również wypożyczalnię elektronarzędzi, sprzętu budowlanego, sprzętu ogrodniczego oraz rusztowań. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz sprzęt w doskonałym stanie techniczny. Wszystkie materiały eksploatacyjne mogą Państwo zakupić bezpośrednio w naszym sklepie.
ciecie_plytek_bochnia

Usługi

Zapraszamy również do skorzystania ze świadczonych przez naszą firmę profesjonalnych usług budowlanych oraz ogrodniczych, wykonywanych sprzętem dostępny w naszej wypożyczalni. Nasza ekipa usługowa posiada duże doświadczenie oraz działa szybko i sprawnie, dzięki czemu będą mogli Państwo spokojnie skoncentrować się na innych aspektach prowadzonych prac.

Dlaczego my?

Istniejemy na rynku już wiele lat i bardzo dobrze poznaliśmy ofertę i jakość produktów różnych producentów elektronarzędzi. Dzisiaj w naszej ofercie mogą Państwo znaleźć tylko sprawdzony, wytrzymały i bezawaryjny sprzęt, który najlepiej odpowiadają na zapotrzebowanie składane przez naszych klientów: profesjonalistów z branży budowlanej oraz ogrodniczej.

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty produktowej oraz usługowej. W razie wszelkich pytań, zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy z chęcią rozwieją wszelkie wątpliwości oraz pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania.


Elektronarzędzia Bochnia Elektronarzędzia Bochnia Elektronarzędzia Bochnia Elektronarzędzia Bochnia Elektronarzędzia Bochnia Elektronarzędzia Bochnia Odzież BHP Bochnia Elektronarzędzia Bochnia

Array

alfa-elektronarzedzia-bochniaalfa-elektronarzedzia-bochnia2alfa-elektronarzedzia-bochnia3alfa-elektronarzedzia-bochnia5alfa-elektronarzedzia-bochnia6alfa-elektronarzedzia-bochnia9alfa-elektronarzedzia-bochnia8alfa-elektronarzedzia-bochnia4

Oferujemy elektronarzędzia i inne produkty sprawdzonych producentów

producent elektronarzędzi producent elektronarzędzi producent elektronarzędzi producent elektronarzędzi producent elektronarzędzi producent elektronarzędzi producent elektronarzędzi producent elektronarzędzi