wczytywanie strony

Usługi

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, wprowadziliśmy do naszej oferty specjalistyczne usługi budowlane.
ciecie_plytek_bochnia

Cięcie płytek

Usługi wodnego i klasycznego cięcia płytek na dowolny wymiar wykonujemy na specjalistyczny sprzęcie, dzięki któremu jesteśmy w stanie zachować najwyższą precyzję i jakość.

Nasi operatorzy posiadają duże doświadczenie w pracy z różnego rodzaju płytkami PVC, płytkami ceramicznymi i gresowymi. Nieobca im również praca z dowolnym rodzajem kamienia naturalnego.

wiercenie-w-zelbecie-bochniaWiercenie w żelbecie

Wierceni w ścianach i posadzkach żelbetonowych koronami diamentowymi, poza specjalistycznym sprzętem wymaga dużego doświadczenia i wprawy. Dzięki wielu udanym realizacjom w tym zakresie, osiągnęliśmy coś więcej, dlatego nasze usługi w wykonywaniu profesjonalnych odwiertów stoją na najwyższym poziomie.

Jesteśmy w stanie wykonać odwierty o średnicy do ⌀225mm szerokości.

Nasze usługi kierujemy głównie do klientów z Bochni, Brzeska i okolic. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu.


Oferujemy elektronarzędzia i inne produkty sprawdzonych producentów

producent elektronarzędzi producent elektronarzędzi producent elektronarzędzi producent elektronarzędzi producent elektronarzędzi producent elektronarzędzi producent elektronarzędzi producent elektronarzędzi